REFERENCJE

Zanim powierzyliśmy firmie Ynox aranżację swojego mieszkania obejrzałam kilka projektów Marleny. To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło to fakt, że każdy był zupełnie inny zapewne tak jak różne były oczekiwania inwestorów. Marlenie i Robertowi powierzyliśmy aranżację nowego apartamentu znajdującego się na pograniczu Gocławia i Saskiej Kępy. Jedno wiedzieliśmy, że mieszkanie ma być nowoczesne i przeznaczone pod wynajem dla wymagającego klienta. Wiedzieliśmy jaki cel chcemy  osiągnąć ale nie mieliśmy własnego pomysłu na to wnętrze. I zaczęło się . Marlena wysłuchała nas , przygotowała projekt a potem długo i cierpliwie tłumaczyła i wizualizowała nam swoje pomysły na aranżację wnętrza. Nie zawsze to było proste J ale opłaciło się. Efekt mówi sam za siebie – mamy piękny , funkcjonalny i nowocześnie urządzony apartament, który nie czekał długo na swojego lokatora.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim firmę Ynox: Marlenę i Roberta Kościółek, którzy poza przygotowaniem projektu , koncepcją aranżacji wspierali nas nadzorując postępy prac. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Marlena potrafi znaleźć oryginalne i ciekawe materiały do wykończenia wnętrza w bardzo rozsądnych cenach , a to  niezwykle cenna i ważna kwestia dla każdego inwestora.

Dziękujemy Ania i Józek

 

Współpraca z Panią Marlena i Panem Robertem obejmowała pełną aranżacje mieszkania. Od początku bardzo podobało mi się podejście Pani Marleny. Widać było w niej pasje i gotowość do pełnego zaangażowania. Pani Marlena jest pełną optymizmu, uśmiechnięta i pogodną osobą, cierpliwie wysłuchała moich oczekiwać co do mieszkania i delikatnie skorygowała praktycznie wszystko  ale efekt był niesamowity i bardzo mi się podoba. Jestem zapracowana osoba i Państwo Kościółek bardzo mi pomogli. Byli w pełni dyspozycyjni, wyręczali mnie w kontaktach z robotnikami (za co jestem im dozgonnie wdzięczna) oraz polecali własnych sprawdzonych fachowców. Pani Marlena i Pan Robert maja świetne rozeznanie w firmach związanych z wyposażeniem i urządzaniem mieszkań, polecają tylko profesjonalistów. Każdy pomysł przedstawiają bardzo szczegółowo, z wyjaśnieniem, planem i niezbędnym kosztorysem. Moje wątpliwości nie były lekceważone lecz dokładnie wyjaśnienie skomplikowanych dla mnie spraw okazało się niezbędne. Wszelkie uwagi Pana Roberta w kwestii budowlanki i oświetlenia okazały sie bardzo praktyczne. Pani Marlena ma niesamowita wyobraźnie i zmysł estetyczny, dzięki czemu rzeczy proste nabierają elegancji. Pomimo wielu trudów podczas wykańczania mojego mieszkania Państwo Kościółek oferowali zawsze wsparcie, rade i życzliwość. Bardzo dziękuje za wspaniale mieszkanie  za pomoc, poświecony czas, cierpliwość  i wsparcie.
Gorąco polecam współprace z Panią Marlena i Panem Robertem

Renata

Współpraca z Marleną i jej mężem, Robertem, przy urządzaniu naszego mieszkania o powierzchni 135 m2, była czystą przyjemnością. Zakres zlecenia obejmował nadzór prac budowlanych, hydraulicznych i elektrycznych oraz dobór elementów wykończeniowych i dekoracyjnych. Marlena wraz z Robertem, na początku naszej współpracy, wysłuchali naszej wizji urządzenia mieszkania oraz wymagań, jakie ma spełniać mieszkanie po zakończeniu inwestycji. W następnej kolejności przygotowali nam koncepcję wykończenia mieszkania, która to przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. My w zasadzie ograniczyliśmy się do naniesienia drobnych zmian. Współpraca nie ograniczała się tylko do opracowania koncepcji wyglądu mieszkania. Opracowali projekty: układu ścian, hydrauliki, elektryki, instalacji audio-wideo oraz mebli kuchennych i szaf w zabudowie. Nasi zleceniobiorcy byli bardzo zaangażowani w prowadzenie w naszym imieniu nadzoru inwestorskiego, bardzo często dokonując inspekcji nieruchomości. Z uwagi na posiadany budżet i moje wymagania, opracowali bardzo szczegółowy kosztorys. Na każdym etapie realizacji mogliśmy liczyć na ich pomoc, nawet tą wykraczającą poza ramy określone w umowie. Wielokrotnie dokonywali w naszym imieniu zakupów. Darzyliśmy ich pełnym zaufaniem w tym względzie. Marlena wnosiła bardzo dużo pomysłów natury estetycznej i użytkowej, a Robert zaś bardzo często dawał mi praktyczne rady, które były bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji w wyborze np. sprzętu oświetleniowego. W efekcie naszej współpracy, mieszkanie wygląda olśniewająco, nie tylko dla nas ale i dla naszych gości. Chce się do niego wracać po ciężkim dniu pracy. Należy nadmienić, że Marlena i Robert są bardzo sympatycznymi ludźmi, dzięki czemu ich współpraca z wykonawcami była wzorowa. Polecamy ich jako profesjonalistów w swoim fachu.

Agnieszka i Paweł

Pani Marlena Kościółek wykonała dla nas pełną aranżację przestrzeni w naszym mieszkaniu w Starej Iwicznej.
Projekt obejmował kompleksowe opracowanie wnętrza – w tym wyburzenie, przesunięcie ścianek działowych , poprawki w instalacji elektrycznej i hydraulicznej, zaprojektowanie sufitu podwieszanego , przeszklenia łazienki , aranżację oświetlenia .
W oparciu o nasze wizje i plany projektantka stworzyła projekt nowatorski , gdzie design łączył się z funkcjonalnością , w pełni odpowiadając naszym oczekiwaniom.
Projektantka prowadziła całkowity nadzór inwestorski, kontrolując ekipę budowlaną , podpisując umowy w naszym imieniu i koordynując realizację zamówień na materiały wykończeniowe .
Pani Marlena poświęciła mnóstwo energii, czasu i cierpliwości tłumacząc i wizualizując nam swoje pomysły.
Z pewnością nie jest to nasz ostatni wspólny projekt.
Polecamy usługi Pani Marleny Kościółek wszystkim, którzy szukają profesjonalnej, kompetentnej i konkretnej projektantki i jednocześnie dziękujemy za wspaniałą współpracę.

Anna i Jarosław

Z firmą YNOX i cudowną Panią Marleną Kościółek mieliśmy przyjemność współpracować dwa razy. Pierwszy raz Pani Marlena zajęła się aranżacją naszego domu, a drugi raz oddaliśmy w jej ręce aranżację wnętrza naszej firmy „Rodzinnego Domu Opieki”. Jesteśmy Pani Marlenie bardzo wdzięczni za to, że wprowadziła swoimi pomysłami do naszego domu dużo ciepła, przytulności, koloru a przy tym stał się bardziej funkcjonalny i zyskał oryginalną estetykę.
Urządzenie takiej placówki jak Rodzinny Dom Pomocy był dla nas wyzwaniem nie do zrealizowania, dlatego od razu wiedzieliśmy, że powinna zająć się tą aranżacją właśnie Pani Marlena. Przekonaliśmy się, że jej pomysły są zawsze dopasowane do potrzeb klienta i tym razem również się nie zawiedliśmy. I zaznaczam, że nie jest to tylko i wyłącznie nasza opinia, ponieważ każdy odwiedzający zarówno nasz dom jak i firmę jest zachwycony aranżacją. Pełen profesjonalizm i wiedza.
Dlatego z całą odpowiedzialnością polecam współpracę Panią Marlenę Kościółek ze względu na wysoką jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Katarzyna i Paweł

Nim na swojej drodze spotkaliśmy Marlenę przy urządzaniu ½ naszego mieszkania (na więcej w tamtym czasie nie było nas stać:) korzystaliśmy z pomocy przebojowych projektantek dla których wyrażenia: nowoczesny dekadencki styl i kreatywność aranżacji miały kluczowe znaczenie. Jednak pierwotny bardzo mocno wystylizowany projekt uległ totalnej modernizacji bo: nie był w naszym stylu, , cierpimy na kompletny brak wyobraźni przestrzennej, jesteśmy związkiem „mąż białe żona czarne i zero kompromisów” . W takiej sytuacji autorki nie potrafiły obronić swojego projektu i zaproponować alternatywnych rozwiązań czyli to co nie uzyskało naszej akceptacji wylatywało z projektu. Efekt końcowy określa jedno słowo: niekompletność.
Kolejną połowę mieszkania planowaliśmy urządzić sami ale na szczęście poznaliśmy Marlenę i już po pierwszym spotkaniu czuliśmy, że to ktoś kto jest blisko nas, ktoś kto czyta w naszych myślach i odkrywa nasze „ukryte pragnienia” . Wszystko może zacząć się od koloru albo starego sentymentalnego bibelotu albo zdjęcia to wystarczy Marlenie by urządzić cztery ściany w niepowtarzalne wnętrze . Mój 18 –letni syn uwielbia swój pokój a ja uwielbiam słuchać w nim muzyki bo rockandrolowy klimat roztacza się dokoła a w naszej magicznej sypialni „ukryte pragnienia” stają się codziennością :).
Ale Marlena to nie tylko piękno, stylowość i morze pomysłów ale również funkcjonalność rozwiązań, dbałość o detale i jakość materiałów , umiejętność przedstawiania swoich pomysłów tak, że stają się nasze ale przede wszystkim cena dostosowana do finansowych możliwości. Marlena potrafi targować się o drogą lampę ale jednocześnie gdy zostaną nam już ostatnie złotówki wyciąga spod ziemi tanie, piękne dodatki. Marlena to doskonałe połączenie Artysty i Księgowego gdzie wizje stąpają po ziemi, tworząc piękne wnętrza, które kochamy (i na, które nas stać:)

Dziękujemy za wszystko Marta i Jacek (w szczególności za sypialnię:)

Pani Marlena Kościółek wspierała nas bardzo dzielnie w remoncie naszego mieszkania w Piasecznie.
Konsultacja obejmowała zaplanowanie zmian w funkcjonowaniu salonu poprzez wygospodarowanie przestrzeni jadalnej, dokonanie zmian dekoratorskich w kuchni
i przedpokoju. Konsultacja objęła również sypialnię gdzie dokonaliśmy bardzo istotnych zmian w kolorystyce oraz dekoracjach.
Propozycje Pani Marleny dostosowane były do naszego gustu i preferencji,
a wdrożone pomysły pod jej autorskim nadzorem zdecydowanie uatrakcyjniły wygląd naszego mieszkania. Bardzo cenne były uwagi i wskazówki dotyczące rzeczy drobnych
i ładnych, ale niekoniecznie drogich.
Dlatego też z pełną odpowiedzialnością chcemy polecić usługi Pani Marleny każdej osobie, która myśli o przeprowadzeniu remontu, tudzież zmian w funkcjonalności domu lub mieszkania.

Edyta i Karol

Dom, w którym mieszkamy wraz z mężem i synem, zbudowałam z mamą i babcią w roku 1982 sposobem chałupniczym. Przy pomocy wuja-majstra budowlanego, powstał dom dla trzech samotnych kobiet. Po wyjściu za mąż, i śmierci babci i matki postanowiliśmy wraz z mężem i dorastającym synem dokonać gruntownej przebudowy.
Wybudowanie domu w latach 80-tych, jak wiadomo, graniczyło z cudem. Brak materiałów budowlanych i kiepska ich jakość rzutowała na jakość budynku i jego wykończenie. Dom wymagał gruntownej przebudowy! Pokoje na piętrze były małe i wyposażone w regały z czasów gierkowskich. Przedpokój –to wąski, ciemny korytarz, do którego przy pozamykanych drzwiach wpadało niewiele światła. W ciągu dnia trzeba było zapalać światło. Ogólnie mówiąc – stary, nieciekawy styl.
Od znajomych dostaliśmy namiar na stronę internetową: www.ynox.pl . Skontaktowaliśmy się z panią Marleną Kościółek. Był to strzał w dziesiątkę.
Na drugi dzień była już w naszym domu w Wieliszewie. Obejrzała, pomierzyła, zrobiła szkic i sfotografowała co było potrzebne. Wypytała nas dokładnie o nasze upodobania i potrzeby. Oświadczyła nam, że wkrótce odezwie się z propozycją przebudowy i aranżacji pomieszczeń. Po pięciu dniach przedstawiła nam swoje przemyślenia dotyczące remontu i aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Zaproponowała dokładny plan działań. Po wspólnych ustaleniach zaczęło się. Do działania wkroczyła, po paru dniach, ekipa budowlana, zaproponowana też przez Panią Marlenę składająca się z czterech wysoko wykwalifikowanych rzemieślników budowlanych. Zaufaliśmy tej kobiecie, która wzbudziła w nas zaufanie. Mimo, iż mieliśmy nieciekawe doświadczenia z brygadami budowlanymi poznanymi przy okazji wcześniejszego remontu dachu i przy wykonaniu elewacji budynku. Raz „Raz kozie śmierć” –powiedzieliśmy sobie z mężem i zdaliśmy się całkowicie na doświadczenie pani Marleny. Po 6 tygodniach prac od 6 rano do 23 nasz dom został odmieniony nie do poznania. Tak jak do chwili remontu nie lubiliśmy w nim mieszkać i wynajmowaliśmy mieszkanie w Warszawie tak teraz po pracy kto szybciej pędzimy do naszego odmienionego domu, kochamy w nim mieszkać i radować się przemianą z zapyziałej wiejskiej chałupy w nowoczesny (jak na nasze .skromne możliwości) radosny i słoneczny dom. Praca pani Kościółek nie tylko poległa na projekcie zmian. Sama co drugi, trzeci dzień przyjeżdżała na budowę, śledziła postępy i jakość prac. Omawiała z majstrami szczegóły prac i ewentualne zmiany. My przyglądaliśmy się tylko z boku. Radowało się nam serce na widok piękniejących pomieszczeń, często przekraczających naszą wyobraźnię. Końcowy efekt jest wspaniały. Z czystym sumieniem możemy polecić każdemu firmę pani Marleny Kościołek. Jest to firma ze znakiem „Q”.
Pani Marleno – dziękujemy bardzo za fachowość i serce włożone w przebudowę i aranżację naszego domu. Będziemy polecać każdemu, kto bez nerwów i narażenia na straty finansowe chce wejść w kontakt z tak trudną dla każdego śmiertelnika dziedzina zwana „budowlanką”.
Co do szczegółów przebudowy nie będę zanudzała. Byłaby to zbyt długa i zapewne nużąca lista. Jedno jest pewne – mamy teraz piękne pokoje i kuchnię a także nową sypialnię z kominkiem. Jak wyglądają można zobaczyć na stronie: www.ynox.pl pod tytułem ”Dom Moniki i Andrzeja. Zdjęcia mówią wiele choć zapewne nie wszystko. Co najważniejsze: warto było zaufać teraz to wiemy na pewno.

Monika i Andrzej

Podczas remontu w naszym domu jednorodzinnym w Józefowie współpracowaliśmy z p. Marleną Kościółek, która zaprojektowała nam łazienkę, salon oraz pomogła funkcjonalnie zagospodarować pozostałą przestrzeń parteru. Pani Marlena aktywnie uczestniczyła w realizacji projektu oraz doradzała w wyborze materiałów i dekoracji, dzięki czemu uzyskaliśmy zaplanowany efekt. Dziękujemy za profesjonalne podejście oraz zaangażowanie i polecamy p. Marlenę jako pełną pasji projektantkę wnętrz.

Grażyna

Marlenę poprosiłam o propozycję niewielkich zmian w moim maleńkim mieszkanku.
Zmiany polegać miały na wymianie mebli, które gabarytowo pozwalałyby na umieszczenie płaskiego telewizora na ścianie, na który w wersji pierwotnej nie było miejsca.
I od tego zaczęło się. Mój udział polegał tylko na wskazaniu nowych mebli tj. witryny
i komody, które chciałam mieć i od tego zaczęła się rewolucja na 13 m2 pokoju.
Marlena po wstępnych oględzinach zaczęła przekonywać mnie, że na tej powierzchni mogę mieć świetną garderobę we wnęce pokoju, jest miejsce na normalny stolik z czterema krzesłami, gdzie nareszcie wygodnie można zjeść, napić się kawy itp. oraz część sypialnianą.
Dałam jej pełną swobodę aranżacji pod warunkiem, że nie przekroczy kwoty pieniędzy którą miałam do wydania. „Po drodze” okazało się, że należałoby wymienić meble w kuchni ponieważ nie będą współgrały z pokojem przez który wchodzi się do niej.
Prace remontowe Marlena dogrywała z wykonawcą co do najmniejszego przysłowiowego milimetra.
W międzyczasie wynajdowała elementy domeblowania, dekoracji i elementów wykończeniowych dobieranych z ogromnym wyczuciem smaku. Podziwiałam ją za wielką cierpliwość do mnie, kiedy marudziłam z powodu za wysokiej ceny, nie mojego stylu, koloru, itp.
Efektem finalnym jest „nowe” mieszkanko do którego wracam z przyjemnością i rozkoszuję się tym o czym marzyłam i co stało się prawdziwe.
Historia przemiany moich 13m2 w salono-sypialnię z kuchnią współgrającą z całością jest niezbitym dowodem na to, że dla Marleny nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania
w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Basia

Close