HOME STAGING

HOME STAGING  to profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu.Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

Zrobienie dobrego pierwszego wrażenia jest najważniejszym celem home staging'u.

Home Staging wyeksponuje atuty nieruchomości. Ten efekt jest uzyskiwany m.in. poprzez odświeżenie i posprzatąnie pomieszczeń, funkcjonalne przearanżowanie przestrzeni, usunięcie zbędnych elementów, zharmonizowanie światła, kolorów i dekoracji, nadanie nieruchomości neutralnego charakteru.

Etap I – KONSULTACJA

Podczas spotkania poznajemy Państwa nieruchomość i stawiamy diagnozę, odpowiadając na pytanie dlaczego tak ciężko jest znaleźć klientów chętnych kupić lub wynająć Państwa dom. Udzielamy Państwu ustnych porad odnośnie każdego pomieszczenia.

KOSZT USŁUGI to 400 zł (do 3 pomieszczeń) + 100 zł za każde dodatkowe pomieszczenie.

 

Etap II – KONSULTACJA + RAPORT PISEMNY

Po spotkaniu przygotowujemy raport pisemny, zawierający diagnozę i rekomendację, zdjęcia nieruchomości, rekomendowane zmiany w zakresie oszacowanego przez Państwa budżetu (kolorystyka, uwagi odnośnie podłóg, oświetlenia, zasłon i innych akcesoriów dekoracyjnych). Konsultacja i raport pisemny pozwolą Państwu samodzielnie wykonać proponowane zmiany.

KOSZT USŁUGI to 800 zł (do 3 pomieszczeń) + 200 zł za każde dodatkowe pomieszczenie.

 

Etap III – ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

W sytuacji, kiedy powierzycie Państwo naszej firmie wykonanie pełnej usługi Home Stagingu, etap ten wycenimy za każdym razem indywidualnie. Cena zawierać będzie nadzór i wdrożenie zaproponowanych wcześniej zmian oraz profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości wraz z przygotowaniem oferty nieruchomości niezbędnej do wystawienia jej na rynek obrotu nieruchomościami.

Szacowany koszt takiej usługi wynosi od 1% do 2% wartości nieruchomości. Koszt uzależniony jest od stanu nieruchomości i koniecznych do wykonania zmian.

Close